1978'den bugüne

PARÇALARI BİRLEŞTİREN GÜÇ!

Özçete Otomotiv, 1978 yılından bu yana binek ve hafif ticari araç yedek parça alanında bağımsız yenileme pazarında lider bir firmadır.

Özçete Otomotiv Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen ve 400’ü aşkın çalışanıyla 52.000 m2 depo kapasitesi ve toplam 45.000 m2 alana sahip 6 lokasyona (Adana, İstanbul, İzmir, Samsun, Ankara, Diyarbakır) dağılmış modern tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız, 200’den fazla uluslararası marka ve iş ortaklarının ürünlerini, 130.000’den fazla referansla buluşturarak, müşterilerimize her zaman en iyi ürünleri sunmanın çabasındadır.

Özçete Şirketler Grubu’ndaki her şirket gibi Özçete Otomotiv de başarısını müşteri memnuniyeti ve verimliliği merkeze alan yönetim anlayışına borçludur. Bu yaklaşımla Özçete, dünyaca ünlü markalarla (Stellantis, Distrigo, Globalone) güçlü ortaklıklar kurmaya devam etmekte ve Türkiye’yi dünya çapında temsil etmektedir.

Misyon:

Misyonumuz; Müşterilerimize yüksek kaliteli otomotiv ürünleri ve hizmetleri sunarak onların güvenini kazanmak ve sürdürmektir. İnovasyon, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket ederek, otomotiv sektöründe öncü olmayı hedefliyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine ve mutluluğuna yatırım yaparak, topluma ve çevreye duyarlı bir şirket olarak sürekli büyümeyi ve sürdürülebilirliği destekliyoruz.

Vizyon:

Özçete Otomotiv olarak, gelecekte otomotiv sektöründe lider bir konuma sahip olmayı ve küresel çapta tanınmış bir marka olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize sadece yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmakla kalmayacak, aynı zamanda sürdürülebilir inovasyon ve teknolojiye olan bağlılığımızı sürdürecek, toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirecek ve çalışanlarımıza en iyi koşullarda bir iş deneyimi sunacağız. Müşterilerimizin beklentilerini aşmayı ve otomotiv sektörünü daha iyi bir geleceğe taşımayı amaçlıyoruz.