Hakkımızda

Özçete Otomotiv A.Ş. - Genel Merkez / Doğu Dağıtım Deposu


Özçete merkez
16.500 m² kapalı alan üzerine kurulu 500 m² yönetim binası ve 16.000 m² depolama alanına sahip grup şirketlerimiz içinde ana yönetim binası olarak kullanılmaktadır. Günlük olarak 1.000 adet sipariş faturalandırılıp tüm Türkiyeye sevkiyatları yapılmaktadır.

Peugeot Ana Bayiliğinin yanı sıra Tüm Avrupa ve Uzak Doğu Marka araçların Aftermarket ürünleri de bünyemizde bulundurmaktayız. 200.000'i aşkın stok çeşidimiz ile müşterilerimze hizmet vermekteiz.

Özçete Otomotiv A.Ş. - İstanbul / Tuzla Dağıtım Deposu


Özçete Otomotiv Tuzla
İstanbul Tuzlada 6.500 m² alan üzerine kurulmuştur. 500 m² yönetim kısmı ve 6.000 m² kapalı depolama alanına sahip olmakla beraber Tuzla Batı Dağıtım Deposu olarak hizmet vermektedir. Özellikle Marmara ve Karadeniz Bölgesi müşterilerimiz için hızlı sevkiyat anlamında büyük katkı sağlamış olan İstanbul Tuzla Şubemiz 2013 yılından bu yana aktif olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Özçete Konteyner İmalat İşletmesi - Adana


Özçete konteyner
Yaşam Konteynerleri imalatı ile üretime başlaya işletmemiz ürün çeşitlerini günden güne artırarak Türkiyenin heryerine konteyner, büfe, WC, Güvenlik Kabini, Özel Ürünler üretmektedir.